Пн-Пт 10:00 - 17:30
Мова сайту: ukru
Ми працюємо. Все буде Україна!

Розробки

Новини

Про нас

У 1991 році на базі Миколаївського кораблебудівного Інституту було створено науково-виробничий центр "Діагностика та Контроль", надалі перетворений у товариство з обмеженою відповідальністю.

Фахівці центру займаються дослідженнями в галузі ультразвукової діагностики та розробкою обладнання та технологій для ультразвукового контролю якості трубопроводів, зварних з'єднань та різних конструкцій з різноманітних матеріалів.

У розробках застосовується елементна база провідних світових фірм. Використання новітніх комп'ютерних технологій дозволяє створювати гнучкі та ефективні системи, які мають заслужений попит у споживачів.

Продукція НВЦ "Діагностика та Контроль" добре зарекомендувала себе в енергетиці, хімічній, нафтогазовидобувній та переробній промисловості, на підприємствах металургії, машинобудування, транспорту, будівництва та інших галузях.

Можна виділити кілька напрямків робіт колективу НВЦ:

  • створення приладів для ультразвукової дефектоскопії;
  • створення ультразвукових товщиномірів;
  • створення ультразвукових перетворювачів;
  • розробка технологій та методик для ультразвукового контролю;
  • розробка відповідного програмного забезпечення.

 

ТОВ НВЦ "Діагностика та Контроль" на даний час є одним із провідних підприємств України у галузі розробки засобів неруйнівного контролю. Його девізом є висока якість і надійність продукції, що випускається.

Товарний знак Сертифікат УТНКТД

Ми будемо раді співпрацювати з Вами!